Ogólna charakterystyka

Anapolon, to jeden z najsilniejszych sterydów zażywanych doustnie. Wykazuje bardzo silne działanie androgenne i anaboliczne. Zawiera substancję czynną oxymetholon. Jej działanie polega między innymi na zwiększeniu produkcji czerwonych krwinek, co wzmaga transport tlenu do mięśni.

Ponadto podnosząc zawartość żelaza we krwi wpływa znacznie na ich wytrzymałość. Powoduje duży przyrost masy ciała oraz siły, w krótkim czasie, nawet 5 – 7 kg w ciągu 2 tygodni. Wyjątkowo silnie wpływa na retencję wody, czyli podwyższenie poziomu wody w organizmie, co przyspiesza zwiększanie masy ciała. Zjawisko to wpływa pozytywnie na ścięgna i wiązadła, pozwalając dźwigać bardzo duży ciężar zmniejszając ryzyko kontuzji. Anapolon, dzięki swym właściwościom, przeciwdziała przetrenowaniu, szybko regenerując siłę między seriami. Środek nie jest wskazany dla początkujących kulturystów i stanowczo nie powinny sięgać po niego kobiety. Dedykowany jest osobom, które w niedługim czasie chcą ekstremalnie zwiększyć wagę i siłę.

Anapolon – dawkowanie w trakcie cyklu

Biorąc pod uwagę jak silnym preparatem jest Anapolon, dawkowanie go powinno być starannie przemyślane. Sugerowana przez producenta porcja to 1 mg na 1 kg masy ciała. W przeliczeniu to 1- 3 tabletek dziennie. 150 mg to maksymalna dawka, której bezwzględnie nie wolno przekroczyć. Niedostosowanie się do tych zaleceń może doprowadzić do nieodwracalnych skutków ubocznych, zagrażających życiu i zdrowiu. Cykl przyjmowania oxymetholonu rozpoczyna się zazwyczaj od stosowania 1 tabletki, po tygodniu dawkę tę można podwoić. Wówczas zażywa się po 1 tabletce rano i wieczorem, w trakcie posiłków lub bezpośrednio po nich. Osoby o masie ciała większej niż 100 kg, po dwóch tygodniach mogą zacząć brać po 3 tabletki dziennie, zachowując odstęp czasowi między porcjami. Należy przy tym pamiętać, że dawka ta nie może być stosowana dłużej niż 2 – 3 tygodnie.

Anapolon nie powinien być przyjmowany dłużej niż przez 6 tygodni, przy czym już po 4 tygodniach przestaje wpływać znacząco na przyrost masy ciała. Aby utrzymać uzyskany efekt, należy zacząć używać innego sterydu. Oxymetholon prawdopodobnie aktywuje receptory estrogenu. Przyjmowanie antyestrogenów po zakończeniu cyklu może zapobiec wystąpieniu charakterystycznych dla tego hormonu skutków ubocznych. Warto wówczas także zadbać o wątrobę, przyjmując leki regenerujące. Następstwem stosowania sterydu jest również zjawisko zahamowania naturalnej produkcji testosteronu. W takim przypadku istotną kwestią jest odblokowanie jąder, by powróciły do samodzielnego wytwarzania hormonu. W tym celu również trzeba zastosować odpowiednie preparaty.

Więcej na: https://najlepszekoksy.com/