Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Firma euro-medical posiada szeroką ofertę wózków medycznych. Wózki anestezjologiczne są naszym wiodącym produktem. Wózki reanimacyjne z naszej oferty – Zapraszamy
Wózki do anestezjologii są oferowane w różnych konfiguracjach i rozmiarach, mają także wymagania dotyczące bezpieczeństwa stosowania. Mamy w ofercie wiele konfiguracji wózków anestezjologicznych do różnych zastosowań. Wózki dostępne są zarówno w konfiguracji całkowicie stalowej, jak również lekkiego aluminium z wykończeniem proszkowym. Wózek anestezjologiczny przeznaczony jest do szpitali na oddziały zabiegowe, oddziałowe i ratunkowe. Wózki do anestezjologii posiadają w standardzie nadstawkę anestezjologiczną z dziesięcioma lub pięcioma przegródkami na leki. Wózki anestezjologiczne są dostępne w różnych konfiguracjach szufladowych. Dostępne są wózki cztero, pięcio oraz sześcio szufladowe. Blat roboczy wózka wykonany jest ze stali nierdzewnej, boki wózka wyposażone są w szyny montażowe na akcesoria za dopłatą takie jak kosze na odpady medyczne, kosz druciany, misy ze stali nierdzewnej czy pojemniki na igły. Wózek do anestezjologii osadzony na 4 kołach jezdnych z hamulcem. Wózek dostępny jest w szerokiej gamie kolorów. Jeżeli szukasz wózka do anestezjologii skontaktuj się z naszą firmą. Zapraszamy do współpracy. Nasze produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całego kraju. Od lat budujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Polecamy również zainteresować się naszymi wózkami do przewożenia chorych na leżąco: https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej mamy kardiomonitory, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeśli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę internetową. Jako firma handlowa pracujemy na runku już ponad 15 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu dla krajowych oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi klientami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Oto nasza namiary:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres email: [email protected]

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.