Strona głównaBiznesZestawienie najlepszych motywatorów

Zestawienie najlepszych motywatorów

Coraz więcej osób dostrzega, jak ważnym aspektem jest motywacja. Trzeba podkreślić, że odpowiednie zaangażowanie to często jeden z najważniejszych czynników, które pomagają osiągać sukcesy w życiu prywatnym oraz zawodowym. Co zrobić, aby zawsze być zmotywowanym? Jednym ze sposobów jest słuchanie ludzi, którzy potrafią odpowiednio wpływać na nasze codzienne postępowanie. Poniżej przedstawiamy ranking TOP 5 motywatorów, którzy naszym zdaniem będą w stanie zainspirować Was do realizacji własnych marzeń.

Anthony Robbins

Tony Robbins, a właściwie Anthony J. Mahavorick, urodził się w 1960 roku. Udało mu się dojść na sam szczyt, chociaż nie miał łatwego dzieciństwa. Między innymi borykał się z rozwodem rodziców, a jako 17-latek… musiał uciekać z domu przed matką, która groziła mu nożem. Obecnie Tony Robbins jest słynnym na cały świat mówcą motywacyjnym, trenerem sukcesu oraz autorem wielu bardzo popularnych publikacji literackich. Warto w tym miejscu wspomnieć o takich tytułach, jak na przykład “Obudź w sobie olbrzyma” czy “Listy Od Przyjaciela”. Jego wykłady zawierają mnóstwo cennych wskazówek dotyczących tego, jak zmieniać swoje życie na lepsze i co zrobić, żeby realizować założone cele.

Jacek Wiśniowski

Polskim mówcą, który potrafi zmotywować do działania oraz realizacji własnych planów, jest bez wątpienia Jacek Wiśniowski. Dlaczego ludzie tak chętnie słuchają jego wykładów oraz czytają książki? Między innymi dlatego, że jest to osoba, która swoim przykładem udowadnia, że można dojść na sam szczyt prezentując odpowiednią postawę życiową. Ciekawostką jest, że Jacek Wiśniowski założył swoją pierwszą firmę już jako… 16-latek. Sam podkreśla, że już 17 lat potem osiągnął niezależność finansową. Jest autorem bardzo ciekawej publikacji “Rusz dupę”, która zawiera mnóstwo cennych wskazówek odnośnie tego co zrobić, aby zmienić swoje nastawienie, pokonać lenistwo czy lęk przed porażkami.

Brian Tracy

Kanadyjski pisarz – urodzony w 1944 roku – to ekspert w takich dziedzinach jak motywacja, rozwój osobisty czy skuteczna sprzedaż. Z jego wskazówkami powinni zapoznać się wszyscy ci, którzy w najbliższym czasie chcą założyć firmę i czerpać z tego tytułu odpowiednio wysokie zyski. Brian Tracy jest autorem takich książek, jak na przykład “Sztuka zatrudniania najlepszych ” czy “Sposób na sukces”. Warto zaznaczyć, że dużo z jego publikacji zyskało status bestsellerów. Prowadzone przez niego wykłady odbywają się na całym świecie i zawsze gromadzą mnóstwo słuchaczy. Trzeba podkreślić, że Kanadyjczyk stoi za założeniem Brian Tracy International, czyli słynnej firmy doradczo-szkoleniowej.

Jakub Bączek

Co warto wiedzieć o tej osobie? Jakub Bączek to wykładowca biznesowy i akademicki, trener mentalny, podróżnik, właściciel kilku firm, autor rozmaitych książek (“100 lekcji życia pełnego pasji”, “Determinacja”, “Zarobić Milion, idąc pod prąd”). Można śmiało napisać, że to prawdziwy człowiek orkiestra, który współpracuje z ludźmi z pierwszych stron gazet. W swoich wykładach ogranicza do minimum teorię, a skupia się na merytorycznych wskazówkach, które rzeczywiście pomagają osiągać sukcesy na różnych płaszczyznach.

Więcej o motywacji i sukcesie na www.mistrzmotywacji.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne