Strona głównaUncategorizedCzy na obstawianiu meczy można zarobić?

Czy na obstawianiu meczy można zarobić?

Obstawianie meczy w ostatnim czasie przeżywa swój rozkwit, bo faktycznie można zarobić na swojej intuicji. Aby przede wszystkim zacząć obstawiać trzeba poznać kilka ważnych pojęć, bez których nie będziemy obstawiali w ciemno. Pierwsze pojęcie, to kurs bukmacherski. Polega to na ocenie szans wystąpienia danego zdarzenia, jak chociażby ilość bramek, która padnie w spotkaniu dwóch drużyn piłki nożnej. O ile u nas występuje on w postaci zmienno przecinkowej, tak w Wielkiej Brytanii może to być ułamek. Najlepiej kursy bukmacherskie sprawdzać na betforum.pl. Kwota dziesiętna pokazuje nam, ile możemy wygrać po obstawieniu zakładu. W tym przypadku mnożymy obstawioną kwotę razy kurs i wychodzi nasza wygrana. W Polsce od każdej wygranej musimy odliczyć podatek, czyli 12% od wygranej kwoty.

Nie można także zapominać o bukmacherskiej prowizji. Na początku przygody z zakładami bukmacherskimi warto się przyjrzeć bonusom, czyli taki pozytywny aspekt z wygranej, gdzie obrót może być zdecydowanie wyższy niż normalnie. Obstawianie meczy wiąże się z tym, ze powinniśmy się na tym znać co najmniej na poziomie podstawowym. Chociaż zdarzają się także osoby, które stawiają w ciemno, to trzeba o tym pamiętać, że samo obstawienie nie jest gwarancją wygranej. Na obstawianiu meczy można całkiem sporo zarobić, o ile ma się dobrą intuicję. Dla niektórych legalne zakłady bukmacherskie to całe życie. Na pewno znamy chociaż jedną osobę, która ma niebywałe szczęście obstawiając w zakładach bukmacherskich i jeszcze wygrywa. Oprócz samego szczęścia trzeba mieć także dobry dar przewidywania, aby wiedzieć, co obstawić. Dzięki temu nie stracimy dużo pieniędzy, a możemy jeszcze dodatkowo zyskać!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne