Strona głównaPozostałeJakie dyscypliny sportowe można typować u bukmachera

Jakie dyscypliny sportowe można typować u bukmachera

Typowanie wyników meczy oraz turniejów sportowych jest nie tylko popularną rozrywką, ale przede wszystkim źródłem zarobku. Możemy obstawiać mecze online lub w stacjonarnych punktach bukmacherskich. Mamy do wyboru mnóstwo dyscyplin sportowych, które możemy typować: najpopularniejszą z nich jest piłka nożna, koszykówka, hokej czy tenis. Wynika to w dużej mierze z mody i ogólnej popularności danej dyscypliny, która wywołuje wiele emocji wśród kibiców, więc dużo się o niej mówi w mediach.

 

Jednak jeśli chcemy skutecznie typować u bukmachera, musimy kierować się nie tylko modą, ale i stopniem przewidywalności wyników danej dyscypliny. Wielu bukmacherów umożliwia typowanie wyników niszowych dyscyplin, takich jak np. piłka wodna, krykiet, saneczkarstwo. Aby skutecznie typować wyniki zawodów sportowych, należy zapoznać się z różnymi systemami obstawiania. Dzięki blogom bukmacherskim i serwisom sportowym, dowiemy się, jak to robić. Zakłady w niższych ligach piłkarskich często są możliwe wyłącznie w stacjonarnych punktach bukmacherskich.

 

Najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce umożliwiają zakłady zarówno w punktach stacjonarnych, jak i też obstawianie rozgrywek sportowych online. Trzeba zwrócić uwagę na to, że legalne firmy bukmacherskie zalegalizowane przez Ministerstwo Finansów, uprawnione do zakładów online to: Milenium, Totolotek, eToto, Fortuna, forBET, LVbet i STS. Dokonując zakładu u legalnego bukmachera mamy przede wszystkim pewność, że nie łamiemy prawa, gdyż za nielegalne zakłady grozi kara pieniężna a nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne