Strona głównaUncategorizedNajbardziej lubiany skoczek w Polsce przez typerów

Najbardziej lubiany skoczek w Polsce przez typerów

Na dniach rozpoczynają się kolejne mistrzostwa świata w skokach narciarskich. Przed telewizorami pojawi się ogrom wiernych kibiców z całego globu, a firmy bukmacherskie ponownie będą oferować typy na najlepszych skoczków.

Kto tym razem wygra kryształową kulę? Czy obstawiacie polaków jako faworytów? Który ze polskich skoczków jest najbardziej lubiany? Odpowiedź na powyższe pytania odnajdziesz w dalszej części naszego wpisu.

Najpopularniejsi skoczkowie w Polsce

Według najnowszych doniesień bukmacherów, najwięcej typów z pewnością pójdzie na Kamila Stocha, który od kilku lat dominuje na skoczniach całego świata. Polski zawodnik jest oczywiście fenomenem, więc chyba nie ma co się dziwić, że najwięcej ma największe grono kibiców. Ten zawodnik jest również uwielbiany przez wszystkie legalne firmy bukmacherskie, ponieważ przynosi im ogromne zyski. Tylko w tamtym roku zarobił dla nich setki tysięcy, a to wszystko dzięki wygranej w największych turniejach. Innym często typowanym zawodnikiem jest Piotr Żyła i Dawid Kubacki. Kolejne dwójka świetnych skoczków, którzy bardzo dobrze czują się na wielu światowych skoczniach. W tamtym roku również zdobyli wiele nagród i rozkochali w sobie tysiące wiernych kibiców na wszystkich kontynentach. Nie można również zapomnieć o reprezentacji, ponieważ jako drużyna osiągamy wiele fajnych pucharów. Nawet na olimpiadzie zdobyliśmy medale drużynowe.

Na jakiego skoczna ty oddasz swój typ w najbliższych turniejach, które odbędą się w Wiśle? Pochwal się tym w komentarzach i dołącz do innych typerów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne