Strona głównaUncategorizedRanking najlepszych bukmacherów w Polsce

Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce

Kiedy chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie online zastanawiasz się gdzie najlepiej założyć konto i jak zacząć grać o naprawdę duże i realne pieniądze. Dzisiaj pragniemy zaprezentować Wam ranking trzech najlepszych bukmacherów wśród legalnych polskich firm, posiadających licencje ministra finansów. 

Stworzyliśmy ten ranking, ponieważ pragniemy pomóc Ci obrać kierunek w wyborze legalnego i pewnego bukmachera, dzięki któremu będziesz mógł obstawiać pewnie i przede wszystkim legalnie

Ranking przygotowaliśmy głównie dla użytkowników, którzy pragną rozpocząć grę u bukmacherów. Mamy ogromną nadzieję, że uda nam się pomóc początkującym w wyborze fajnej i atrakcyjnej oferty.

Przed ogłoszeniem wyników, chcemy jeszcze poinformować, że czynniki, które braliśmy pod uwagę podczas tworzenia rankingu to:

  • Bonusy na start dla wszystkich nowych graczy,
  • Bonusy i promocje bukmacherskie,
  • Wysokość kursów na zakłady,
  • funkcjonalność serwisu

Na pierwszym miejscu znalazła się firma etoto, która wygrała nad swoimi konkurentami dzięki świetnej ofercie bonusów bukmacherskich dla nowych graczy i prostej nawigacji na stronie. Drugie miejsce zajęła firma fortuna. Posiada bardzo szeroką ofertę promocji, a także jest najpopularniejszą firmą bukmacherską w naszym kraju. Ostatnie miejsce w rankingu zajął bukmacher forbet. Ta firma wyróżniła się prostotą w założeniu konta, oraz fajnymi bonusami na start. Nie są one tak wysokie jak w przypadku etoto, ale śmiało wystarczą na dobry początek.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne