Wynajem sali

Szukasz dogodnego miejsca na zorganizowanie szkolenia dla swoich pracowników? Jesteś wymagający i chcesz czegoś, co spełnia wysokie standardy? A może przygotowujesz spotkanie biznesowe i zależy ci na eleganckim wnętrzu z perfekcyjnie zorganizowaną obsługą? Jeśli interesuje cię jakakolwiek z tych opcji, to rozwiązanie jest bliżej, niż podejrzewasz. Idea Prestige to firma zlokalizowana w samym centrum miasta województwa dolnośląskiego. W ramach swoich usług oferuje wynajem sali Wrocław to właśnie miejsce, gdzie znajduje się ten obiekt. Dysponuje trzema, ekskluzywnymi pomieszczeniami wyposażonymi w klimatyzator, ekrany LCD oraz projektory. Cały obiekt posiada odstęp do bezprzewodowego internetu. Oto szczegółowy opis usługi.

Sala biznesowa

Pomieszczenie przeznaczone jest dla grupy liczącej maksymalnie 6 osób. Do tej pory korzystały z niej firmy przeprowadzające rozmowy kwalifikacyjne, negocjacje z kontrahentami oraz mediacje. Sprawdzi się również w dowolnym spotkaniu organizowanym w celach biznesowych. Oprócz nowoczesnego i komfortowego wyposażenia, największą zaletą tej oferty jest lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia, a także profesjonalna obsługa w trakcie trwających spotkań oraz rzetelne przygotowanie pomieszczenia do użytku. Idea Prestige ustala z klientem wszelkie szczegółu dotyczące wynajmu sali, dzięki czemu przestrzeń przygotowana jest zgodnie z jego oczekiwaniami.

Sala szkoleniowa

Ze względu na możliwość dopasowania wyposażenia sali do potrzeb klienta, możliwe jest pomieszczenie grup o zmiennej liczebności. W układzie okrągłego lub zaokrąglonego stołu pojemność pomieszczenia ogranicza się do 12- 15 osób. Przy ułożeniu krzeseł w rzędach, sięga nawet do 20 osób. Do tej pory w sali odbywały się warsztaty grupowe, szkolenia oraz kursy.

Obiekt jest czynny siedem dni w tygodniu, dlatego szkolenie lub konferencję firmową można zorganizować także w weekendy. Istnieje możliwość zamówienia lunchu lub serwisu kawowego z sąsiadującej restauracji za dodatkową opłatą zgodną z menu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne