Strona głównaPozostałeJak rozpoznać legalne firmy bukmacherskie?

Jak rozpoznać legalne firmy bukmacherskie?

Dzisiaj skupimy się głównie na legalnych zakładach bukmacherskich, które posiadają odpowiednie zezwolenie od ministerstwa finansów na organizowanie zakładów sportowych na terenie naszego kraju. Podpowiemy Ci jak rozpoznać fałszywą firmę, oraz gdzie szukać wyłącznie legalnych firm, oferujących usługi bukmacherskie, a także której firmie zaufać.

Legalny bukmacher, czyli gdzie grać legalnie?

Teraz pragniemy ułatwić Ci zadanie w wyborze najtrafniejszych firm i podpowiedzieć kilka propozycji, które przez nas zostały mocno zweryfikowane pod kątem wielu czynników. Przede wszystkim polecamy najsłynniejszy sts, oraz etoto. Te firmy wyróżniają się na tle konkurencji świetną ofertą, fajnymi bonusami bukmacherskimi i oczywiście są legalne. Zakładanie konta jest bezpłatne, a na start dla nowych graczy często trafiają się naprawdę niezłe profity.

Jak rozpoznać legalnego bukmachera?

Przede wszystkim zwróć uwagę o informacjach na stronie firmy odnośnie ich siedziby. Według wytycznych ministerstwa musi się ona znajdować w polskim mieści. Najlepiej sprawdź podstronę o nas i tam zweryfikuj te dane. Powinny tam również znaleźć się informacje odnośnie legalności i numer licencji. Tylko pełne zweryfikowanie da Ci gwarancję legalności.

Następny ważnym krokiem do weryfikacji jest adres domeny. Każda z legalnych firm bukmacherskich musi koniecznie posiadać końcówkę .pl i jest to zapisane w prawie. Jeżeli adres danego bukmachera nie kończy się na pl to na pewno nie jest to legalne przedsiębiorstwo. Ostatnią kwestią jest akcja sponsorska. Jeżeli dana firma jest sponsorem jakiegoś znanego polskiego klubu to możemy być pewni, że jest na pewno legalna i nic na nie grozi, jeśli założymy u nich konto i będziemy typować zakłady sportowe.  Takie firmy często same zgłaszają się do klubów i wspomagają ich budżety. Dzięki temu sport w Polsce rozwija się w tak dynamicznym tempie. Oczywiście dużo nam brakuje do zachodnich sąsiadów, ale jest już o wiele lepiej niż jeszcze kilka lat temu, kiedy na rynku dominowały tylko zagraniczne podmioty bukmacherskie.

źródło: legalni bukmacherzy

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne