Strona głównaUncategorizedJak zadowolić każdą klientkę salonu beauty i nie zwariować?

Jak zadowolić każdą klientkę salonu beauty i nie zwariować?

Po odmrożeniu branży beauty, salony fryzjerskie i kosmetyczne przeżywają swój renesans. Można by pomyśleć, że po tak długo trwającym lockdownie odrosty na włosach i paznokciach hybrydowych przestaną być zmartwieniem… jednak nic bardziej mylnego! Kobiety masowo umawiają się na różnorodne usługi kosmetyczne, farbowanie, cięcie. Przy takiej ilości chętnych ciężko zapanować nad rezerwacjami. W takiej sytuacji każdej właścicielce i każdemu właścicielowi przydałby się system zarządzania salonem kosmetycznym, który odciążyłby ich i pozwolił skupić się na prowadzeniu biznesu. Brzmi jak idealne rozwiązanie dla Ciebie? Świetnie się składa!

Rezerwacje, zmiany i anulowanie usług – wszystko w jednym miejscu

Jeśli masz czasami wrażenie, że potrzebujesz sekretarki lub recepcjonistki w swoim salonie, to tak naprawdę jedyne czego Ci trzeba, to łatwy w obsłudze kalendarz online. Dlaczego? Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz szereg korzyści, na przykład:

  • zaoszczędzisz swój czas,
  • doskonale zaplanujesz pracę swoich pracowników,
  • zapanujesz nad odwołanymi wizytami,
  • nie stracisz żadnej klientki przez nieodebrany telefon czy nieodczytaną wiadomość.

Brzmi dobrze, prawda? To doskonałe rozwiązanie zarówno dla właścicieli, ale też klientek. W dobie pracy zdalnej, spotkań online i niekończących się wideorozmów, znacznie łatwiej jest zarezerwować wizytę w salonie online, niż dzwoniąc. Zdecydowaną zaletą jest także to, że od raz widać wszelkie dostępne terminy, co z kolei wpływa na to, że istnieje mniejsze prawdopodobieństwo odwołania wizyty, ponieważ wybór będzie bardziej przemyślany.

Zyskaj przewagę nad innymi

Wybierając system zarządzania salonem kosmetycznym, wybierasz nowoczesność i tym samym zdobywasz przewagę nad swoją konkurencją. Im bardziej ułatwisz rezerwację usług w swoim salonie, tym większą zyskujesz szansę, na to, że klientka wybierze właśnie Twoje usługi! Łatwy w obsłudze kalendarz online sprawi, że prowadzenie biznesu będzie po prostu przyjemniejsze i pomoże wrócić Twojemu salonowi do formy po obostrzeniach spowodowanych koronawirusem.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne