Strona głównaBiznesMagento Allegro - moduł integracyjny w ErpBox i jego możliwości

Magento Allegro – moduł integracyjny w ErpBox i jego możliwości

Magento jest to darmowa platforma e-commerce pozwalająca na synchronizację sklepów internetowych i serwisów aukcyjnych takich jak Allegro, eBay, Amazon. ErpBox to narzędzie, które zbiera całe zarządzanie sprzedażą do jednego miejsca. Co z tego wynika? Czytaj dalej!

Magento Allegro – gwarancja sukcesu w e-sprzedaży

W miarę rozwoju firmy poszukiwane są rozwiązania mające na celu usprawnić jej działanie, zapewnić klientowi wszechstronną obsługę wywołującą uczucie satysfakcji i poczucie zaopiekowania się na każdym etapie jego realizowania. Magento Allegro to wsparcie dla osób pracujących w sprzedaży, na co dzień zajmujących się realizacją zamówień w sklepach internetowych i na platformach aukcyjnych.

Jakie korzyści może dać synchronizacja sprzedaży Allegro z Magento w ErpBox?

  • przeniesienie informacji związanych ze zrealizowanymi i dokonanymi zamówieniami na platformie sprzedażowej (np. eBay, Allegro, Amazon) do tej pory,
  • automatyzację obsługi oraz pracy,
  • bieżące sprawdzanie (kontrolę) oraz automatyczną zmianę stanu magazynowego (wyeliminowanie błędów związanych z nagłym jego brakiem, zapobieganie utracie wiarygodności z tym związanej),
  • kreowanie aukcji (na podstawie produktów ze sklepu internetowego) z Managerem (Allegro, eBay).

Magento Allegro – e-commerce wspierające przedsiębiorcę

Dziś serwisy sprzedażowe i sklepy internetowe są niezwykle popularne. Realnie wpływa to na sposób działania w momencie, gdy spływa coraz więcej zamówień. Jeśli jest ich coraz więcej – potrzebne jest wsparcie, aby każdemu klientowi zapewnić satysfakcjonującą obsługę, a proces ich realizacji był możliwie najkrótszy.

Magento Allegro zintegrowane razem w jednym miejscu – platformie do zarządzania sprzedażą ErpBox z pewnością sprawdzi się jako wsparcie sprzedawców, którzy mają wystawionych w serwisie naprawdę wiele aukcji (mowa tu na przykład o ponad 1000). Szczególnie, jeśli sprzedawane przez nich produkty są zróżnicowane, mają wiele opcji kolorystycznych, modeli, znajdują się w różnych kategoriach. To przyjaciel każdego sprzedawcy! Tym bardziej i w tym kontekście warto zapoznać się z możliwościami ErpBox, jeśli chodzi o tworzenie zestawów produktów. To naprawdę nowoczesne rozwiązanie z wieloma opcjami i wariantami – to wyjście naprzeciw nowoczesnych przedsiębiorców mocno nastawionych na sukces w e-handlu. Taka obsługa sprzedaży to przyszłość!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne